******اعتبار رایگان و هدیه 12 هزارتومانی برای تاکسی دربستی اسنپ******

***کاملا واقعی و قطعی***

اگر تا کنون عضو اسنپ نشده اید از لینک زیر اقدام به ثبت نام و عضویت نمایید تا مبلغ 12هزار تومان اعتبار هدیه و کاملا رایگان از اسنپ دریافت نمایید و با استفاده از آن به همان مبلغ تاکسی دربست نمایید، لازم بذکر است جهت دریافت نرم افزار اسنپ و این هدیه 12هزارتومانی حتما بایستی از لینکی که در زیر گذاشته شده استفاده نمایید تا بلافاصله حسبتان مبلغ دوازده هزارتومان شارژ گردد.  

لینک دریافت 12000 هزارتومان اعتبار رایگان

اینجا کلیک کنید

https://snapp.taxi/passenger/soori9974

برای آموزش و توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید

نرم افزار پشتیبان گیری از هاردBackup4all Professional

Backup4all Professional نام یکی از نرم افزارهای قدرتمند و پرطرفدار در زمینه بکاپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان از قسمتهای مختلف هارد دیسک و سیستم عامل است که چندی پیش جدیدترین نسخه آن برای ویندوز عرضه شده است . با استفاده از نرم افزار Backup4all Professional میتوانید از اطلاعات خود به صورت زمان بندی شده و اتوماتیک نسخه پشتیبان تهیه نمایید و دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید . از دیگر ویژگیهای این نرم افزار میتوان به قابلیت فشرده سازی و رمز گذاری بر روی اطلاعات اشاره کرد .
گرفتن بکاپ از هارد

Backup4all is an award-winning backup software for Windows. Backup4all protects your valuable data from partial or total loss by automating backup tasks, password protecting and compressing it to save storage space. Using Backup4all you can easily backup to any local, network drive, backup to FTP(with support for SSL encryption, proxy server, passive mode), SFTP backup to CD, DVD or Blu-ray disc, or other removable media (such as USB or Firewire drives).

این برنامه با سیستم عامل های زیر سازگار است:
۱٫ Windows XP SP3
۲٫ Windows XP SP2 64bit
۳٫ Windows Vista SP2 64bit
۴٫ Windows Vista SP2
۵٫ Windows 8.1 64bit
۶٫ Windows 8.1
۷٫ Windows 7 SP1 64bit
۸٫ Windows 7 SP1

پسورد : www.takraz.com

دانلود با لینک مستقیم : Download


مطالب مرتبط :
برچسب ها:

ثبت نظرات و پیشنهادات


ارسال نظر


تک راز دات کام