******اعتبار رایگان و هدیه 12 هزارتومانی برای تاکسی دربستی اسنپ******

***کاملا واقعی و قطعی***

اگر تا کنون عضو اسنپ نشده اید از لینک زیر اقدام به ثبت نام و عضویت نمایید تا مبلغ 12هزار تومان اعتبار هدیه و کاملا رایگان از اسنپ دریافت نمایید و با استفاده از آن به همان مبلغ تاکسی دربست نمایید، لازم بذکر است جهت دریافت نرم افزار اسنپ و این هدیه 12هزارتومانی حتما بایستی از لینکی که در زیر گذاشته شده استفاده نمایید تا بلافاصله حسبتان مبلغ دوازده هزارتومان شارژ گردد.  

لینک دریافت 12000 هزارتومان اعتبار رایگان

اینجا کلیک کنید

https://snapp.taxi/passenger/soori9974

برای آموزش و توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید

دانلود فیلم های هری پاتر (کامل-دوبله فارسی)

دانلود فیلم های (هری پاتر ) -باکیفت عالی و دوبله فارسی

612943_631

سری اول بادوبله فارسی

هری پاتر به همراه دوستان صمیمی اش ، رون ویزلی و هرماینی گرنجر، در مدرسهٔ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند. بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لردو……

دانلود هری پاتر ۱ با کیفیت عالی و دوبله فارسی

سری دوم بادوبله فارسی

هری پاتر دومین سال تحصیلی اش را در مدرسه جادوگری هاگوارتز شروع می کند اما یک موجود اسرار آمیز در مدرسه در کمین اوست. صداهای شیطانی از دیوارها بگوش می رسند و حوادث وحشتناکی در هاگوارتز اتفاق می افتدو اما هری پاتر…

دانلود هری پاتر ۲ باکیفیت عالی و دوبله فارسی

سری سوم بادوبله فارسی

هری سومین سال را در مدرسه هاگوارتز می گذراند و مشکلات  وماجرا های جدیدی در انتظار او هستند. قاتل محکوم، سیریوس بلک از زندان جادوگران گریخته است و اکنون به دنبال هری می آید و….

دانلود هری پاتر ۳ باکیفیت عالی و دوبله فارسی

سری چهارم بادوبله فارسی

هری پاتر در سال چهارم مدرسه‌ هاگوارتز است که بارتی کراواچ پسر نام او را در جام آتش می‌اندازد و هود هری خبر ندارد و در نتیجه در مسابقات سه جادوگر شرکت می‌کند و در آن هم تا بردن در مرحله آخر موفق می‌شود ولی به گورستانی منتقل شده و موجب بازگشت لرد ولدمورت می‌شودو…….

دانلود هری پاتر ۴ باکیفیت عالی ودوبله فارسی

سری پنجم با دوبله فارسی

هری پاتر در پایه پنجم دروس هاگوارتز است. وزارت سحر و جادو باور نمی‌کند که لرد ولدمورت بازگشته است و از این جهت هری پاتر و دامبلدور را تحت فشار می گذاردواما هری ….

دانلود هری پاتر ۵ باکیفیت عالی و دوبله فارسی

سری ششم بادوبله فارسی

هری پاتر در سال ششم هاگوارتز  در حال تحصیل است . او کتاب معجون سازی دست دومی را پیدا میکند که صاحب قبلی آن شخصی به نام «شاهزادهٔ دورگه» است. هری برای اولین بار کلاس‌های خصوصی با دامبلدور دارد که در آنها به مرور و بازبینی خاطرات لرد ولدمورت می‌پردازندو اما هری….

دانلود هری پاتر ۶ باکیفیت عالی و دوبله فارسی

سری هفتم بادوبله فارسی

ولدمورت قوی تر شده و قدرتش در حال رشد است. در حال حاضر وزارت سحر و جادو و هاگوارتز در کنترل اوست . هری، رون و هرمیون تصمیم گرفته اند کار دامبلدور را به پایان برسانند و بقیه جان پیچ ها را پیدا کنند تا ولدمورت را شکست بدهند. اما برای این سه نفر و بقیهٔ دنیای جادوگری امید کمی باقی مانده است.

دانلود هری پاتر ۷باکیفیت عالی و دوبله فارسی

سری هشتم بادوبله فارسی

آخرین قسمت از سری فیلم‌های هری پاتر، از آنجا آغاز می شود  که هری، رون و هرمیون به دنبال یافتن و نابود کردن سه هورکراکس باقی مانده ی ارباب تاریکی هستند، اشیاء جادویی ای که عمری جاویدان را برای او به ارمغان آورده اند. اما با آشکار شدن یادگاران مرگ، و اطلاع یافتن لرد ولدمورت از هدف هری و دوستانش، نبرد عظیمی آغاز می شودو هری در…..

دانلود هری پاتر ۸باکیفیت عالی و دوبله فارسی

 


مطالب مرتبط :
برچسب ها:

ثبت نظرات و پیشنهادات


ارسال نظر


تک راز دات کام